Ed Finnell C-print föreställande David Bowie

566156

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie som The Thin White Duke, "Station to Station Tour", Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, c-print, ca 49x39 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 32

Budhistorik (19 bud)
4223429
2 800
4223418
2 600
4223415
2 400
4222734
4221532

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.