Ed Finnell C-print föreställande Rolling Stones

566153

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger & Keith Richards, "Rolling Stones US Tour '75", Los Angeles 13 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, c-print, ca 49x39 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 4

Budhistorik (20 bud)
4223411
4223409
2 800
4223403
2 600
4223402
2 400
4223400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.