Ed Finnell C-print föreställande Eric Clapton

566152

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Eric Clapton & Carlos Santana, Los Angeles 14 Augusti 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 4/50, c-print, ca 39x49 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 8

Budhistorik (5 bud)
4223346
4223345
950
4223344
900
4223343
850
4218799

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.