Tavla 1800-talets första hälft sidenbroderi

566151

TAVLA, 1800-talets första hälft, figurscen, färgsatt sidenbroderi, monterad i samtida ram, rammått, 42x38 cm

Slitage och skador

Diverse, Konst

Rum 1

Budhistorik (28 bud)
4222199
2 800
4222144
2 600
4221331
2 400
4221324
4216710

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.