Spegel barockstil 1900-tal

566150

SPEGEL, barockstil, 1900-tal, träskuren med dekor av änglar, ca 165x120 cm

slitage

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel barockstil 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4221760
5 600
4221702
5 000
4221701
4221698
4209702

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.