Skänk 1900-talets början

566149

SKÄNK, ek med toppskiva av furu, 1900-talets början, två mindre hyllplan, höjd ca 92, 157x49 cm

Bruksslitage, kompletterad, smärre repor och avslag, ena klotfoten lös, pelarna lösa

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Skänk 1900-talets början

Budhistorik (5 bud)
4223374
500
4223373
450
4223372
4223371
4223368

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.