Ragnar Johansson oljemålning

566143

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Axhögen, Funäsdalen", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 73x27 cm

Fack 21

Ragnar Johansson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4223334
1 800
4221533
1 700
4214561
1 600
4207555
4214559

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.