Vaser 1 par Kina

566140

VASER, 1 par, 1900-talets början, Kina, blåvit dekor med slingrande drakar, höjd ca 15 cm

Drakarna med nagg, skada

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vaser 1 par Kina

Budhistorik (3 bud)

4222239
4213162
4212075

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.