Ikon 1800-tal

566136

IKON, bemålat trä, Ryssland, 1800-tal, motiv av helgon, olja på pannå, ca 33x26 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Monter 7

Ikon 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
4225321
2 800
4225314
2 600
4224956
2 400
4212352
4212349
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.