Skolplansch

566133

BO NORDLUND & IB FJORDNAES, 1900-talets första hälft, skolplanch över historiska epoker, platser och figurer från 400 till 1400 e.v.t, ca 153x200 cm

Gulnad, åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 2

Skolplansch

Budhistorik (3 bud)

4221438
4213606
4208203

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.