Kandelabrar rokokostil

566131

KANDELABRAR, 1 par, silver, importstämplar, 1900-talets första hälft, rokokostil, total vikt ca 730 g, höjd 16 cm

Silver

Monter 8

Kandelabrar rokokostil

Budhistorik (2 bud)

4221860
4215784
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.