Takarmatur 1930/40-tal

566129

TAKARMATUR, 1930/40-tal, svensk formgivare, tonat glas, flätad rotting, mässingsfäste, höjd ca 53 cm, total ca 90 cm

Rotting med slitage

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Takarmatur 1930/40-tal

Budhistorik (16 bud)
4222035
11 500
4220974
11 000
4220974
10 500
4222034
10 000
4220974
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.