Skrivbord

566122

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, stomme i lackerad ek, svarvade ben, 5 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 58x109 cm

Smärre slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 5

Skrivbord

Budhistorik (17 bud)
4223267
4 200
4222766
4222766
3 600
4222705
3 400
4219475
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.