Byrå med skrivklaff nyrenässans

566121

BYRÅ med skrivklaff, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnöt och rot, draghandtag i mässing, 4 lådig med lönnfack och skrivinredning, kanelerad och skuren dekor, höjd 148, 82x56 cm, nyckel finns

Nyckel finns, lönnfack med förbättringar, sidor med spricka

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
4223130
3 400
4222723
3 200
4223116
3 200
4222723
4223106
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.