Kompass Norge

566108

KOMPASS, 1800-talets slut, märkt H Iversen Trondheim, i träask, diameter 14 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Monter 7

Kompass Norge

Budhistorik (11 bud)
4222369
1 700
4221210
1 600
4220584
4221209
4220584
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.