Matgrupp

566107

MATGRUPP, 1900-talets mitt, bestående av: bord samt. 4 stolar, samtliga med vitmålade stommar, stolarna med sitsar i blå ulltextil, stolarnas sitthöjd ca 43 cm, bordets höjd ca 73 cm, skivans diameter ca 110 cm, medföljer gör 2 st iläggsskivor á 33 cm

Bruksslitage och färgbortfall

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 10

Matgrupp

Budhistorik (15 bud)
4223221
2 600
4223211
2 400
4223189
4223149
4223188
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.