Kompasser 1900-tal

566105

KOMPASSER, 2 st, varav en 1900-talets första hälft, Lyth Stockholm, samt en i träask, Silva, Sweden, diameter 17 resp 14 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Monter 7

Kompasser 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4225462
500
4225428
450
4223713
4225239
4223713

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.