Vitrinskåp rokokostil

566103

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, tvådelat, glasad front och sidor, nedtill tre lådor, höjd ca 200 cm, 132x50 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vitrinskåp rokokostil

Budhistorik (3 bud)

4227776
900
4226855
500
4212637

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.