BORD 1930/40-tal

566100

BORD, 1940-tal, björk, rikt snidat underrede, höjd ca 75 cm, 112x109 cm

Smärre slitage, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

BORD 1930/40-tal

Budhistorik (3 bud)

4227015
4226688
4212636

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.