Ivar Kamke akvarell

566086

IVAR KAMKE (1882-1936): "Spegling", signerad Ivar Kamke, akvarell, 18x13

Fack 37

Ivar Kamke akvarell

Budhistorik (7 bud)
4224350
750
4224052
700
4224052
550
4223927
500
4224051
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.