Mikael Kihlman oljemålning

566083

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): "När allt återgick till ordningen", signerad M Kihlman, olja på duk och ram, ca 40x47 cm

Fack 35

Mikael Kihlman oljemålning

Budhistorik (27 bud)
4226556
2 600
4226663
2 400
4226556
4226273
4226503

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.