Elis Wallin oljemålning

566077

ELIS WALLIN (1888-1972): "Det röda pråmtaket", signerad och daterad Ellis Wallin -56, olja på pannå, ca 28x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 44

Elis Wallin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4226886
600
4226883
550
4226883
450
4226859
4226731

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.