Gripsholmsfåtölj

566076

KARMSTOL, s.k. gripsholmsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bemålad stomme med träskuren dekor, klädsel i rutig textil, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, kantband saknas

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Gripsholmsfåtölj

Budhistorik (10 bud)
4223201
2 800
4223199
2 600
4223200
2 600
4223199
2 400
4219844

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.