Karl Tirén teckning

566070

KARL TIRÉN (1869-1955): "Uppteckning av Joiklåtar på fjället", signerad och daterad K Tirén, blyertsteckning, motivmått ca 14x29 cm

Konst, Teckningar

Fack 46

Karl Tirén teckning

Budhistorik (3 bud)

4227641
4210751
750
4210751

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.