Ellen Jolin akvarell

566067

ELLEN JOLIN (1854-1939): "Ett Wasaminne" interiör från Gripsholm", signerad E. Jolin, akvarell, ca 27x31 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (15 bud)
4226241
4226250
4226241
4226248
4226241
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.