Vera Nilsson olja från Öland

566064

VERA NILSSON (1888-1979): Ölandsgård, signerad VN, olja på duk, 49x54 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Vera Nilsson olja från Öland

Budhistorik (17 bud)
4227866
19 500
4227861
19 000
4227859
18 500
4227855
18 000
4227846
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 882 EUR, 2 137 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.