Amanda Sidwall oljemålning

566063

AMANDA SIDWALL (Stockholm, 1844-1892): Kvinnoporträtt, signerad och daterad A Sidwall 1891, olja på duk,, ca 74x54 cm

Duksskada

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Amanda Sidwall oljemålning

Budhistorik (39 bud)
4227847
4 400
4227837
4 200
4227833
4227822
3 800
4227821
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.