Åke Nothberg oljemålning

566061

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Parkmotiv, monosignerad Å N-g resp Å Nothberg, olja på duk, 57x73 cm

Tavelvagn 3

Åke Nothberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4225644
500
4226197
500
4225644
450
4226196
4225644

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.