Knut Janson oljemålning

566059

KNUT JANSON (1882-1966): "Julidag", signerad och daterad K. Janson, daterad a tergo 1914, olja på duk, 54x66 cm

Tavelvagn 2

Knut Janson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4227887
4214519
500
4214518
4214514

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.