Göran Brunius

566056

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Tornuggla", signerad Göran Brunius, akvarell, 48x35 cm

Fack 15

Göran Brunius

Budhistorik (3 bud)

4219689
4226253
4219689

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.