Ellen Jolin akvarell

566054

ELLEN JOLIN (1854-1939): Kyrkointeriör, signerad E Jolin 18 5 5/9 95, akvarell, ca 48x33 cm

Fack 36

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (17 bud)
4226974
4218675
4226704
4218675
950
4226700
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.