Elis Wallin oljemålning

566053

ELIS WALLIN (1888-1972): "Blommor i brun kruka", signerad och daterad Elis Wallin -63, olja på duk, ca 65x54 cm

Fack 51

Elis Wallin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4226897
700
4226106
650
4225223
600
4225084
550
4218901
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.