Sekretär "Wiktoria" 1900-talets mitt

566048

CHIFFONJÉ, "Wiktoria", 1900-talets mitt, björk, med lönnfack, nycklar finns, höjd ca 112, 93x42 cm

Minimalt slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sekretär

Budhistorik (3 bud)

4218663
4218661
4218660
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.