Coca-Cola skylt

566046

SKYLT, Coca-Cola, 1900-talets andra hälft, screentryckt plåt, diameter ca 115 cm

Enstaka repor och märken

Diverse

Rum 4

Coca-Cola skylt

Budhistorik (6 bud)
4221797
900
4221445
850
4215364
450
4215156
4210294

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.