Sigfrid Ullman oljemålning

566045

SIGFRID ULLMAN (1886-1960): Landskapsvy, monogramsignerad och daterad SU-17, olja på duk, ca 85x90 cm

Dukskada

Rum 9

Sigfrid Ullman oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4226290
6 400
4226289
6 200
4226262
6 000
4226262
5 600
4223815
5 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.