Kurt Jungstedt oljemålning

566040

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): Flicka på stol, signerad Kurt Jungstedt och daterad -43, olja på duk, 91x60 cm

Smärre färgbortfall

Fack 36

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4226209
4225902
4215425

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.