Theodor Wibom

566035

THEODOR WIBOM (1881-1977): ''Cagnes-sur-Mer.'' signerad och daterad Th Wibom -28, olja på duk, ca 56x70 cm

Tavelvagn 2

Theodor Wibom

Budhistorik (16 bud)
4228009
950
4228006
900
4228003
850
4228000
4227996
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.