Huss Wallin litografi

566032

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Älvsborgsbron, Göteborg, signerad och daterad M. Huss W., 77, 235460, färglitografi, ca 48x60 cm

Något gullnat blad

Fack 36

Huss Wallin litografi
Budhistorik (28 bud)
4226669
1 900
4226668
1 800
4226667
1 700
4226665
1 600
4226658

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.