Nils Kreuger olja stilleben

566031

NILS KREUGER (1858-1930): Stilleben med vas och äpplen, signerad och daterad 1879, olja på duk, ca 55x46 cm

Duklagning

Rum 1

Nils Kreuger olja stilleben

Budhistorik (3 bud)

4212239
5 200
4211328
5 000
4210734

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.