Zoia Krukowskaja oljemålning

566027

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): ''Från Portugal, hamn'', signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm

Tavelvagn 2

Zoia Krukowskaja oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4227029
4226999
4210974

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.