Tvättset Gustavsberg

566019

TVÄTTSET, 3 dlr, Gustavsberg, vitt och turkost porslin med guldkant, bestående av: kanna, tvättfat, samt tvålask med lock

Bruksslitage, ställvis bortfall av förgyllning

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Tvättset Gustavsberg

Budhistorik

2018-08-29 kl 18:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.