Ola Billgren litografi

566016

OLA BILLGREN (1940-2001), porträtt av flicka, signerad Ola Billgren -71, numrerad 273/325, färglitografi, bildmått ca 42 x 35 cm

Fack 3

Ola Billgren litografi

Budhistorik (2 bud)

4215611
4208028

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.