Porslin Kina

566010

ASKAR, VASER, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor, höjd ca 5-12 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Porslin Kina

Budhistorik (4 bud)

4224994
500
4223996
450
4223996
4223077

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.