Porslin Kina 1800-tal

566009

VASER, MINDRE BOJAN, ASK, 7 dlr., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 2-15 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Porslin Kina 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4220077
4224173
4220077
4218471

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.