Bojan Kina

566007

BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av trädgård med figurscen i emaljfärger, järnoxid samt sepia, höjd ca 22 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Bojan Kina

Budhistorik (10 bud)
4224677
750
4224709
700
4224677
650
4224704
600
4224677
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.