Manchettknappar 18k guld och pärlemor

566001

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld samt pärlemor med kontrollstämplar för Arezzo, Italien, 1944-1968, längd ca 1.8 cm, totalvikt ca 11.9 g, etui medföljer

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (4 bud)

4219148
4211709
4211708
4208736

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.