Golvlampa Falkenberg

565997

FALKENBERG, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, reglerbarhöjd, lägsta höjd 81 cm, högsta höjd 130 cm

Ej funktionstestad, slitage och fläckad skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 11

Golvlampa Falkenberg

Budhistorik (3 bud)

4222947
4222903
4220133

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.