Lage Lindell litografi

565995

LAGE LINDELL (1920-1980), abstrakt komposition, signerad och numrerad Lage Lindell 84/100, färglitografi, bladets mått ca 24x26 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 31

Lage Lindell litografi
Budhistorik (6 bud)
4222579
550
4222376
500
4215607
450
4222375
4215607

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.