Skänk gustaviansk stil 1800-tal

565988

SKÄNK, furu, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, två lådor, dörrar med räfflade speglar och bakomliggande hyllinredning, skivan med tråg, ljusgrå bemålning, höjd ca 115, 114x50 cm, nyckel (1) medföljer

Senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Budhistorik (14 bud)
4222936
4 200
4220198
4222935
4220198
3 800
4222933
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.