Broscher med snäckskal kaméer

565983

BROSCHER, 2 st, med snäckskal kaméer; en brosch i förgyllt silver, den andra i silver, höjd ca 4.5-5 cm, totalvikt ca 18.8 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Broscher med snäckskal kaméer

Budhistorik (6 bud)
4224225
500
4224231
500
4224225
450
4224229
4224225

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.